ARMAKOV

Ta najlepšia strecha...

Realizácia striech

Firma ARMAKOV je v súčasnosti obchodným zástupcom renomovaných firiem pre región Starej Ľubovne, ako sú TONDACH, RUUKKI, Velux a mnohé ďalšie. Zároveň sme autorizovaným pokrývačom firmy TONDACH, RUUKKI a ďalších. Ťažíme hlavne z našich dlhoročných skúseností v tejto oblasti na základe čoho vieme klientovi nielen strechu predať a zhotoviť, ale ešte pred samotným dielom aj poradiť s výberom najvhodnejšieho riešenia.

Realizáciu striech dokážeme zabezpečiť komplexne od samého začiatku kde vieme pomôcť s výberom optimálneho riešenia, cez dopravu materiálu, zabezpečenie krovu, následnú montáž strešného plášťa až po záručný aj pozáručný servis pre zákazníka. 
Disponujeme kompletným vybavením, viacerými nákladnými vozidlami vrátane vozidla s hydraulickou rukou ktoré používame nielen na vykládku materiálu, ale zčasti aj na montážne práce krovov z vysunutej plošiny. Naša dielňa je vybavené kvalitnými ohýbačkami do dĺžky 6m, falcovačkami, nožniocami a mnohým ďalším potrebným náradím. Disponujeme strojom na automatické spracovanie plechových krytín - falcovanie plechových pásov, od firmy SCHLEBACH. Aj vďaka kvalitnému vybaveniu si preto vieme odviesť prácu na vysokej kvalitatívnej ale aj estetickej úrovni.

Sme partnermi:

Kontaktné informácie

A R M A K O V - Milan Filičko

Levočská 371/37
Stará Ľubovňa
064 01


Predajný sklad
Ján Greizinger
Tel, Fax: +421-52-43 23489
+421-904-124 016
armakov@armakov.sk

Obchodný zástupca, zamerania, rozpočty
mob.: +421-918-530 254

Majiteľ firmy
 mob.: +421-903-611 654
Email: info@armakov.sk

© Copyright 2018 armakov.sk    Design: Techart.sk