ARMAKOV

Ta najlepšia strecha...

Predaj strešného materiálu

Zaoberáme sa predajom strechárskeho materiálu. Zákazníkovi vieme ponúknuť veľmi široký sortiment od mnohých výrobcov. Na základe našich skúseností vieme zákazníkovi poradiť a vybrať vhodné riešenie jeho problému.  

Firma ARMAKOV je v súčasnosti obchodným zástupcom renomovaných firiem pre región Starej Ľubovne. V našej ponuke nájdete pálenú škridlu Tondach alebo betónovú Bramac. Pri plechových krytinách spolupracujeme s firmami ako Ruukki, Lindab alebo Limblach. V našom sortimente nájdete strešné okná značky Velux, Dakea, Fakro a Roto. Ďalej ponúkame odkvapové systémy od slovenských výrobcov KJG a Element ako aj strešné izolácie (PIR pena) značky Thermano. Linky daných firiem môžte na pravej strane tejto stránky. Kliknutím na obrázok výrobcu sa dostanete na jeho stránku, kde nájdete všetky aktuálne cenníky. Cenníky Vám samozrejme vieme ponúknuť aj na našej pobočke. Pravidelne sa zúčastňujeme odborných školení a naši zamestnanci si tak udržiavajú vysokú úroveň profesionality. 

Samozrejmosťou je v prípade potreby možnosť dopravy materiálu, vykládky materiálu hydraulickou rukou a podobne. Neváhajte sa na nás obrátiť. 

Sme partnermi:

Kontaktné informácie

A R M A K O V - Milan Filičko

Levočská 371/37
064 01, Stará Ľubovňa


Predajný sklad
Ján Greizinger
Tel: 0918 530 254
Email: armakov@armakov.sk

Predajný sklad - vodárenské príslušenstvo
Patrik Mertín
Tel: 052 432 3489
Email: armakov.kupelne@gmail.com

Rozpočtár - cenové ponuky
Ing. Dávid Filičko
Tel: 052 432 3489
Email: armakov.df@gmail.com

Majiteľ firmy
Milan Filičko
Email: info@armakov.sk

© Copyright 2018 armakov.sk    Design: Techart.sk