ARMAKOV

Ta najlepšia strecha...

Predaj strešného materiálu

Zaoberáme sa predajom strechárskeho materiálu. Zákazníkovi vieme ponúknuť veľmi široký sortiment od mnohých výrobcov. Na základe našich skúseností vieme zákazníkovi poradiť a vybrať vhodné riešenie jeho problému.  

Firma ARMAKOV je v súčasnosti obchodným zástupcom renomovaných firiem pre región Starej Ľubovne. V našej ponuke nájdete pálenú škridlu Tondach alebo betónovú Bramac. Pri plechových krytinách spolupracujeme s firmami ako Ruukki, Lindab alebo Limblach. V našom sortimente nájdete strešné okná značky Velux, Dakea, Fakro a Roto. Ďalej ponúkame odkvapové systémy od slovenských výrobcov KJG a Element ako aj strešné izolácie (PIR pena) značky Thermano. Linky daných firiem môžte na pravej strane tejto stránky. Kliknutím na obrázok výrobcu sa dostanete na jeho stránku, kde nájdete všetky aktuálne cenníky. Cenníky Vám samozrejme vieme ponúknuť aj na našej pobočke. Pravidelne sa zúčastňujeme odborných školení a naši zamestnanci si tak udržiavajú vysokú úroveň profesionality. 

Samozrejmosťou je v prípade potreby možnosť dopravy materiálu, vykládky materiálu hydraulickou rukou a podobne. Neváhajte sa na nás obrátiť. 

Sme partnermi:

Kontaktné informácie

A R M A K O V - Milan Filičko

Levočská 371/37
Stará Ľubovňa
064 01


Predajný sklad
Ján Greizinger
Tel, Fax: +421-52-43 23489
+421-904-124 016
armakov@armakov.sk

Obchodný zástupca, zamerania, rozpočty
mob.: +421-918-530 254

Majiteľ firmy
 mob.: +421-903-611 654
Email: info@armakov.sk

© Copyright 2018 armakov.sk    Design: Techart.sk